www.hotel-ubytovani.com
 

Penzion ROMANCE *** ubytování Břeclav

 
 
 
Penzion Břeclav ROMANCE - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Břeclav ROMANCE -  je k dispozici připojení na internetPenzion Břeclav ROMANCE -  je k dispozici letní terasaPenzion Břeclav ROMANCE - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Břeclav ROMANCE - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion ROMANCE
U rybníka 12, Břeclav 69003
Česká Republika
Pension-Breclav-Romance@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion ROMANCE ubytování Břeclav Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion ROMANCE - ubytování Břeclav | Vítejte

 
Penzion Břeclav ROMANCE

Penzion Romance nabízí komfortní a příjemné ubytování s možností objednání snídaní. Penzion se nachází v klidné části města Břeclav a přitom jen kousek od sjezdu z dálnice Praha - Brno - Bratislava a jen pár kilometrů od státní hranice s Rakouskem a Slovenskem. Do Lednice a Lednicko-valtického areálu se dostanete autem (5 km) nebo přímo po cyklostezce, která vede z Břeclavi lužním lesem kolem Janova hradu.

Břeclav penzion Romance ubytování 
Hostům penzionu Romance v Břeclavi jsou k dispozici 2 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 4 čtyřlůžkové pokoje (celkem až 25 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivu, vlastní koupelnou se sprchovým koutem / vanou (pokoj č. 3) a WC, chladničkou (kromě dvoulůžkového mini pokoje) a WIFI připojením k internetu zdarma. Děti do 3 let bez nároku na lůžko - zdarma.

Penzion Romance v Břeclavi stravování
V přízemí penzionu je společná místnost s kuchyňkou, kde jsou servírovány od 8:00 – 9:00 hodin objednané snídaně (po dohodě i jinak). Po zbytek dne je kompletně zařízená kuchyňka k dispozici ubytovaným hostům penzionu Romance.

Ubytování v Břeclavi Penzion Romance služby
Součástí penzionu Romance v Břeclavi je venkovní uzavřená terasa s možností posezení a zde je také možnost kouření. Parkování zdarma na vyhrazeném parkovišti přímo před penzionem. Velká kolárna až pro 25 kol - zdarma. Rodiny s dětmi určitě uvítají zákaz kouření ve vnitřních prostorách penzionu i velké dětské hřiště, které se nachází přímo naproti penzionu Romance Břeclav. Dětská postýlka na vyžádání - zdarma. Prodej moravského vína.

Dovolená Lednicko-valtický areál ubytování penzion Romance
Využijte ubytování v penzionu Romance v Břeclavi německy Lundenburg. Penzion je ideálním výchozím bodem k poznávání celého Lednicko-valtického areálu: Lednice 6 km, Valtice 7 km, Mikulov 22 km, Pálava 25 km a přitom můžete využívat výhody okresního města Břeclav např. městské koupaliště, zimní stadion, kino, nákupní centra, nespočet restaurací a kaváren.

V těsné blízkosti penzionu Romance ubytování Břeclav vede několik cyklostezek směrem na Soutok (překrásná příroda na soutoku řek Dyje a Moravy), na Lednici, na Janohrad, Pohansko atd. Využít můžete také novinku, lodní dopravu Břeclav (Břeclavské Benátky), jejichž dva přístavy se nachází na řece Dyji nedaleko ubytování Břeclav penzion Romance.

Tip na výlet - Lednice Návštěva akvária MALAWI v zámeckých jízdárnách, procházka k Maurské vodárně, kde nastoupíte na lodičku, která vás dopraví k Minaretu, procházka zámeckým parkem, prohlídka IV. okruhu – uměle vybudovaná jeskyně Grotta s výstavou pohádkových postav a strašidel ...